ФК «Кудрівка» знову в п’ятірці лідерів

22 жовтня матч чотирнадцятого туру Чемпіонату України в Другій лізі футболісти ФК «Кудрівка», провели в гостях проти дубля львівських «Карпат».

Гра розпочалася із вшанування хвилиною мовчання загиблих під час бойових дій російсько-української війни.

Хоча в першому таймі обидві команди і демонстрували рівну гру, першими відкрили рахунок гості.

На 29-й хвилині Дмитро Кулик, здійснивши стрімкий рейд, спрямував м’яч у ворота львів’ян.

У другому таймі гравцям «Карпат» вдалося зрівняти рахунок. На 51–й хвилині матчу гравець із Кудрівки Кирило Коваленко у власному карному майданчику зіграв рукою і арбітр зустрічі Віталій Соловйов призначив пенальті, яке впевнено реалізував Артур Шах.

Втім, через дві хвилини футболісти із Чернігівщини вийшли вперед вдруге. Львів’янин Кирило Матвєєв порушив правила на лінії власного карного майданчика і арбітр матчу призначив небезпечний штрафний. Євген Чепурненко шедевральним ударом відправив м’яч у самісіньку «дев’ятку» «Карпат».

Господарі поля прагнули відігратися і на 72-й хвилині їм це вдалося. Вадим Сидун замкнув головою навісну передачу львів’ян.

Все ж таки футболістам із Кудрівки вдалося вирвати перемогу. Євген Чепурненко на 79-й хвилині виконав передачу у карний майданчик «Карпат» і Данило Гармаш ударом головою, поставив фінальну крапку у зустрічі.

Отже, після перемоги над дублерами львівських «Карпат» з рахунком 2:3, кудрівські футболісти піднімаються на п’яту сходинку у турнірній таблиці. Лідирує в чемпіонаті мирівська «Дружба».

Матч п’ятнадцятого туру Чемпіонату України у Другій лізі ФК «Кудрівка» проведе 28 жовтня вдома дубля львівського «Руху».

Результати матчів 14 туру:

«Карпати-2» (Львів) – ФК «Кудрівка» 2:3.

«Рух-2» (Львів) – «Дружба» (Мирівка) 0:1.

«Скала 1911» (Стрий) – ФК «Звягель» 1:3.

ФК «Тростянець» – «ЮКСА» (Київ) 0:3.

«Нива» (Вінниця) – «Реал Фарма» (Одеса) 2:0.

«Локомотив» (Київ) – «Кремінь-2» (Кременчук) 3:1.

«Металург-2» (Запоріжжя) – «Васт» (Миколаїв) матч не відбувся.

Матч між дублем запорізького «Металурга» та миколаївського «Васта» не відбувся, так як керівництво команди із міста Миколаїв завило про зняття команди з Чемпіонату.